Kalite Belgelerimiz - Stabil Yapı ve Cephe Sistemleri
Stabil Yapı ve Cephe - Hakkımızda

Stabil Yapı ve Cephe Sistemleri

Stabil Yapı ve Cephe sistemleri, 2002 yılından itibaren alüminyum sektöründe kazanılan bilgi birikimi ve tecrübeye dayanılarak 08.07.2010 tarihinde kurulmuş olup; alüminyum giydirme cephe sistemleri ve alüminyum doğrama sistemleri alanında mimari çözümler üreterek, projelendirme, üretim ve montaj hizmeti vermektedir. Estetik, ekonomi ve işlevselliği bir arada değerlendirerek, yenilikçi, kaliteli, uzun ömürlü ve müşteri ihtiyaçlarına uygun yapı çözümleri sunmaktadır.

Stabil; 20 kişiden oluşan teknik ve idari kadro ile proje büyüklüğüne göre değişiklik gösteren ortalama 100 kişilik imalat ve montaj kadrosuna, bununla birlikte 1 yıl içerisinde 150 ton alüminyum doğrama, 350 ton alüminyum giydirme cephe, 30.000 m2 kompoze levha işleyebilecek kapasiteye sahiptir.

Stabil; hedeflerini yurt içi ile sınırlamamakta, yurt dışında da kabul gören alüminyum cephe firmalarından biri olmayı amaçlamaktadır. Tasarım, projelendirme, imalat ve montaj konusunda Avrupa standartlarında kaliteyi sağlamayı, tüm çalışanlarının bilgi ve deneyimini en üst seviyede tutmayı ve müşterilerine sunduğu çözümlerle alüminyum cephe sektöründe olumlu yönde fark yaratmayı hedeflemektedir.

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini bütün olguların önünde tutan firmamız, gelişimin ve yüksek kalitenin eğitime ve insana yatırım odaklı olduğunu düşünerek yüksek kaliteli ürünler üretmeyi hedeflemekte, sektöründe değişim, dönüşüm ve teknolojiyi takip edip, ürün kalitesini yükseltme misyonunu taşımaktadır.

Aynı zamanda gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmanın bir görev olduğu anlayışıyla; "çevreye karşı duyarlı olma" prensibini geliştirmek, doğayı, insanı ve çevreyi korumayı ön planda tutmak yaptığımız tüm faaliyetlerde iş sağlığı ve güvenliği kurallarını uygulayarak yasal mevzuatlara uymayı taahhüt etmektedir.

Misyonumuz; Güvenliğin ve konforun yüksek standartta, ekonomik ve süratli çözümleri müşterilerine sunan, müşteri memnuniyeti ise şirketin en önemli değerlerindendir.

Vizyonumuz; Stabil Yapı ve Cephe Sistemleri teknolojiyi yakından takip ederek, teknik bilgisi ve modern yapı anlayışı ile gelişimini sürdürerek konusunda dünya firması olmaktır.

Prensiblerimiz

Stabil Cephe, kurulduğu günden bu yana prensiplerinden ödün vermeden hareket etmektedir ve tüm çalışanları ile bu prensiplere bağlı kalmayı ve çalışmayı taahhüt eder.

 “ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ” sloganı ile uzun soluklu müşteri ilişkilerini,

 Müşteri isteklerini KALİTELİ, GÜVENİLİR, EKONOMİK VE ZAMANINDA karşılamayı,

 Takım ruhu anlayışını tüm çalışanlarına benimseterek, tüm süreçlerinde “ÇÖZÜM ODAKLI” olmayı,

 “ÖNCE İŞ GÜVENLİĞİ” diyerek çalışma arkadaşlarını korumayı,

 Dünyayı gelecek nesillerden ödünç aldığını unutmadan “ÇEVREYİ KORUMAK” anlayışı ile tüm faaliyetlerini sürdürmeyi,

 “YASAL GEREKLİLİKLERE VE ULUSLARARASI ANLAŞMALARA” uymayı,

 Tüm bu faaliyetlerinde çalışma şeklini, sürekli gözden geçirerek ve devamlılığını sağlayarak, “SÜREKLİ İYİLEŞTİRME” felsefesi ile müşterileri için "İSRAF" ı ortadan kaldırıp "DEĞER" üretmeyi,

 STABİL Cephe gerçekleştirdiği projelerin tüm "SORUMLULUĞUNU" sonuna kadar üstlen Müşterilerine karşı "ŞEFFAF VE AÇIK" olmayı taahhüt eder.